За добу воїни ОСУВ «Таврія» знищили 80 одиниць ворожої техніки
Джерело: Олександр Тарнавський у Telegram
Командувач оперативно-стратегічного угруповання “Таврія” Олександр Тарнавський повідомив, що воїни ОСУВ “Таврія” за добу знищили 80 одиниць російської техніки.
Зокрема, за його даними, втрати ворога в особовому складі зростають. Бойова робота триває.
Протягом минулої доби ворог завдав 27 авіаційних ударів, провів 49 бойових зіткнень, окрім того, здійснив 831 артобстріл.
Підрозділи ракетних військ та артилерії зі складу ОСУВ “Таврія” протягом доби виконали 1 589 вогневих завдань.
Загальні втрати ворога склали 786 осіб.
Знищено 80 одиниць військової техніки противника. Зокрема, 13 танків, 34 ББМ, 17 артилерійських систем, 3 ПТРК, 1СПГ, 1 засіб ППО, 6 БпЛА та 5 автомобілів. Також знищено 4 склади боєприпасів ворога.
- Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закріплюються на досягнутих рубежах.
- В Україні триває 597-ма доба повномасштабного російського вторгнення. За цей період часу ліквідовано вже більш як 285 тисяч російських військових, з яких понад 1000 – лише за минулу добу.
- Фахівці Інституту вивчення війни проаналізували наступ військ РФ навколо Авдіївки. Зокрема аналітики відзначили посилення наступальних дій окупантів, а також те, що поки що вони не приносять результатів.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.