За добу ЗС РФ на Донеччині вбили двох цивільних жителів

Джерело: в.о.начальника Донецької ОВА Ігор Мороз у Facebook

Протягом доби 25 листопада російські військові вбили двох жителів Донеччини. Ще одна цивільна людина зазнала поранень.

“За 25 листопада росіяни вбили 2 жителів Донеччини — у Воскресенці. Ще 1 людина в області дістала поранення”, — йдеться в дописі.

Всього від початку повномасштабної російської агресії на Донеччині загинули 1780 людей. Водночас поранень зазнали 4330 осіб.

Ігор Мороз навів дані без урахування Маріуполя та Волновахи.

Фото: Донецька ОВА

26 лютого заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков під час виступу на форумі “26-2-14: Війна почалась у Криму” заявив, що відновлення контролю над Кримом є стратегічним завданням для України.

Триває сімсот тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби відбулося 79 бойових зіткнень.

УПЦ Московського патріархату відмовила українським військовим капеланам та українським захисникам у доступі до печер Києво-Печерської Лаври. Оборонці мали намір помолитися за загиблих побратимів у річницю повномасштабного вторгнення росіян.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.