За два тижні російські ДРГ 7 разів намагались потрапити на територію України – Наєв
Джерело: Сергій Наєв
Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв повідомив, що протягом останніх двох тижнів російські диверсійно-розвідувальні групи 7 разів намагались потрапити на територію України.
За словами Наєва, у 5 випадках українські оборонці оперативно виявляли наміри ворожих ДРГ та завдавали по них вогневе ураження, після чого росіяни, зазнавши втрат, відступали.
“Зокрема, в районі Миропілля, що на Сумщині, одна з ДРГ намагалася перетнути наш державний кордон. Завдяки технічним засобам їх було своєчасно виявлено, нанесено вогневе ураження з мінометів, артилерії та стрілецької зброї”, – повідомив Наєв.
Він також зазначив що російські ДРГ заходять з Брянської, Курської і Бєлгородської областей в смугах Чернігівської, Сумської й Богодухівського району Харківської області.
- Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв застеріг, якщо РФ продовжить нарощувати виробництво озброєння, у той час, коли західні партнери можуть зменшити військову допомогу Україні, повномасштабна війна може знову вийти за межі Сходу та Півдня.
Міністерство фінансів США виключило із санкційного списку сімох громадян Росії, два судна та дві турецькі компанії.
Історик Тімоті Снайдер висловився про українсько-польський конфлікт довкола УПА. Він зауважив, що від цього виграє Росія.
На Одещині рятувальники припинили активну фазу пошуків десятирічної дівчинки, яку п’ять днів тому течією віднесло у відкрите море. Про це повідомила речниця Головного управління ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.
Російські окупанти атакували автозаправну станцію у Сумах. Постраждали четверо осіб.
У тимчасово окупованому Севастополі запровадили режим тимчасового обмеження електропостачання. Про це повідомив так званий “губернатор” тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.