За минулу добу армія РФ здійснила 123 обстріли Херсонщини: загинула 1 дитина
Джерело: Херсонська ОДА
За минулу добу, 31 грудня, російські загарбники здійснили 123 обстріли Херсонщини, випустивши 565 снарядів з мінометів, артилерії, “Градів”, танків, БПЛА та авіації, з них – 1 ракетний.
По місту Херсон ворог випустив 92 снаряди.
Внаслідок російської агресія загинула одна дитина, ще 14 людей дістали поранення, з них одна дитина.
Російські окупанти поцілили у житлові квартали населених пунктів області, медичну установу, заклад освіти, об’єкт критичної інфраструктури, автозаправну станцію, автоцентр та базу у Херсоні, об’єкти критичної інфраструктури у Херсонському районі, пункт незламності та навчальний заклад у Бериславському районі.
- В новорічну ніч російські загарбники атакували Одесу ударними БПЛА. Внаслідок ворожої атаки загинув 15-річний підліток, ще 8 людей отримали поранення.
- Кількість загиблих внаслідок масованої ракетної атаки на Київ 29 грудня зросла до 27 осіб.
- Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що внаслідок атаки ворожого безпілотника музей командира УПА Романа Шухевича в Білогорщі знищено.
- Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат зауважив, що у новорічну ніч українцям варто зважати на сигнали повітряної тривоги, закликавши зрозуміти, що російські війська не робитимуть жодних поблажок ні військовим, ні цивільним.
Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.