За минулу добу ворог здійснив 98 обстрілів Херсонщини: є поранені

Джерело: Голова Херсонської ОДА Олександр Прокудін

За минулу добу, 11 жовтня, окупанти здійснили 98 обстрілів Херсонщини, випустивши 500 снарядів з мінометів, артилерії, “Градів”, танків, ПТРК, авіації та БПЛА. По місту Херсон ворог випустив 12 снарядів.

Армія РФ поцілила у житлові квартали населених пунктів області, будівлю навчального закладу у Бериславському районі та територію кладовища у Херсонському районі.

Через російську агресію 4 людини дістала поранення.

Вночі окупанти також обстріляли Чорнобаївку. Під удар потрапив житловий сектор. За попередньою інформацією, загинув 70-річний чоловік. 

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.