За минулі 6 тижнів росіяни зазнали найбільших втрат з початку війни – британська розвідка

Джерело: Міноборони Великої Британії

Посилаючись на дані Генштабу ЗСУ, аналітики зазначили, що протягом листопада втрати в російській армії становлять у середньому 931 особу на добу.

За словами фахівців, раніше найбільшим числом жертв для Росії був березень 2023 року, в середньому 776 втрат на день, під час російського наступу на Бахмут.

“Хоча військова розвідка не може перевірити методологію, враховуючи загальну кількість убитих та поранених, цифри цілком правдоподібні”, – йдеться в огляді.

Зазначається, що останні шість тижнів, ймовірно, стали одними з найвищих показників втрат росіян за всю війну.

“Значні втрати головним чином спричинені наступом Росії на Авдіївку на Донбасі”, – пояснили у відомстві.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.