За тиждень Сили оборони знищили 96 засобів повітряної розвідки ворога – Павлюк

Джерело: Олександр Павлюк/Telegram

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

Так, протягом тижня з 6 по 13 червня ППО Сухопутних військ знищила 96 засобів повітряної розвідки та нападу противника, а саме:

  • БпЛА “Shahed-131/136” – 19 од.;
  • розвідувальний БпЛА “Zala” – 20 од.;
  • розвідувальний БпЛА “Supercam” – 5 од.;
  • розвідувальний та ударний БпЛА “Ланцет” – 28 од.;
  • розвідувальний БпЛА “Орлан-10” – 17 од.;
  • ударний БпЛА “Привіт-82” – 4 од.
  • БпЛА невизначеного типу – 3 од.

Павлюк додав, що в умовах інтенсивних бойових дій підрозділи Сухопутних військ продовжують приземляти також значну кількість тактичних БпЛА противника, зокрема FPV-дронів, із використанням різноманітних засобів радіоелектронної боротьби.

Зауважимо, в Україні триває 841-ша доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 522 тисячі осіб.

Минулої доби ворог завдав по території України три ракетні удари із застосуванням десяти ракет та 34 авіаційні удари із застосуванням 48 КАБів, задіяв 513 дронів-камікадзе. Здійснив 2874 обстріли по позиціях наших військ і населених пунктах із використанням різних типів озброєння.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, Іран і Росія продовжують демонструвати бажання поглиблювати двосторонні відносини та співпрацю.