Загиблими у Києві є дві жінки, зокрема 22-річна капрал поліції
Джерело: Ігор Клименко
Очільник МВС України Ігор Клименко повідомив про загиблих у Києві унаслідок масованої атаки Росії уночі 10 липня.
Зазначається, що жертви – дві жінки. Обидві загинули у Подільському районі столиці. Це 68-річна мешканка Києва та 22-річна капрал поліції, яка працювала у поліції метрополітену.
“Більше десятка людей поранені. І, на жаль, кількість жертв зростатиме. Люди продовжують звертатися за медичною допомогою. Триває поквартирний обхід постраждалих будинків – поліція перевіряє, чи не залишився хтось без допомоги”.
Загалом, повідомив міністр, через обстріл пошкоджено різноманітну інфраструктуру у восьми районах Києва.
На місцях ударів одразу розгорнули оперативні штаби.
- Мер Києва Віталій Кличко повідомив про наслідки російської атаки на столицю уночі 10 липня.
Після підписання тимчасової угоди між Іраном і США про припинення війни судноплавство через Ормузьку протоку частково відновилося. Водночас сторони продовжують сперечатися щодо контролю над одним із найважливіших морських маршрутів світу, а також через можливе запровадження плати за прохід суден.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
Біля узбережжя східної Лівії знайшли ще 11 тіл мігрантів після того, як минулого тижня перекинувся човен. Загальна кількість знайдених загиблих зросла до 26, ще десятки людей можуть залишатися зниклими в морі.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Минулого тижня з тимчасово окупованих територій врятували 15 українських дітей та підлітків. Кожен із них пройшов через постійний тиск, погрози та страх, але сьогодні це нарешті позаду.