Залужний зустрівся із начальником Генштабу ЗС Словаччини: обговорили актуальні потреби ЗСУ

Джерело: Валерій Залужний у Telegram

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний провів зустріч з начальником Генерального штабу Збройних сил Словацької Республіки генералом Даніелем Змеко, який цього тижня відвідав Україну.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні потреби української армії в озброєнні, боєприпасах та засобах протиповітряної оборони.

Зображення:Головнокомандувач ЗСУ/Telegram

“Провели конструктивну зустріч, попрацювали на одному із пунктів управління. Ознайомив колегу з обстановкою на фронті, перебігом наших оборонних та наступальних операцій, розповів про дії противника”, – повідомив Головнокомандувач ЗСУ.

Він також зазначив, що під час розмови сторони наголосили на важливості навчання українських пілотів на винищувачах F-16.

“Подякував словацьким колегам за цей візит і підтримку України у боротьбі з російською агресією”, – резюмував Залужний.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.