Замбія приєдналася до підсумкового комюніке Глобального саміту миру

Джерело: Володимир Зеленський у соцмережі Х (Twitter)

Замбія долучилася до підсумкового комюніке Глобального саміту миру, який відбувся вихідних у Швейцарії. Президент Володимир Зеленський висловив подяку Замбії за підтримку і прагнення до миру.

Глава держави наголосив на зростанні “підтримки Саміту миру та його підсумкового комюніке на всіх континентах”, зокрема в Африці.

“Цінуємо, що Замбія, разом з іншими африканськими країнами, займає чітку позицію на підтримку Статуту ООН, миру та прогресу. Формула миру – це інклюзивний формат, який дає змогу кожній країні висловитися і зробити свій внесок у досягнення спільних цілей”, – зауважив президент.

Зеленський закликав усі миролюбні держави приєднатися до комюніке та реалізації “формули миру”.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.