Засновницю благодійної організації викрили на переправленні чоловіків до Словаччини
Джерело: ДПСУ
У Житомирі правоохоронці викрили засновницю благодійної організації, яка організовувала нелегальне переправлення чоловіків призовного віку за кордон.
Наприкінці 2024 року вона налагодила схему переправлення до Словаччини через західний кордон, за послугу вимагала 7 тис. доларів з “клієнта”. За цю суму учасників консультували, як перейти кордон поза пунктами пропуску та не натрапити на прикордонників.
Жінці повідомили про підозру за організацію незаконного переправлення людей, що карається позбавленням волі від 7 до 9 років з конфіскацією майна та забороною обіймати певні посади на строк до 3 років.
Зараз їй обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Встановлюється її причетність до інших випадків переправлення.
Імені фігурантки чи назви благодійної організації правоохоронці не вказують.
- На Тернопільщині прокуратура передала до суду справу проти працівниці благодійного фонду, яка організувала незаконне переправлення чотирьох чоловіків призовного віку за кордон.
У Національному природному парку “Голосіївський” звернулися до відвідувачів із закликом не торкатися невідомих рослин під час перебування на природних територіях.
В Одеській області чоловік з гвинтівки вистрелив у підлітків, внаслідок чого поранення зазнала 15-річна дівчина.
В Кривому Розі знову зросла кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.
Ірак може розглянути вихід з ОПЕК, якщо не отримає суттєвого збільшення квоти на видобуток нафти, поінформували обізнані джерела.
Компанія «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media.