Засновник Telegram заявив, що платформа досягне 1 млрд користувачів протягом року

Джерело: Reuters

Засновник додатка для обміну повідомленнями Telegram Павло Дуров заявив, що платформа, ймовірно, перевищить 1 мільярд активних користувачів щомісяця протягом року.

В інтерв’ю американському журналісту Такеру Карлсону російський програміст Павло Дуров сказав, що додаток поширюється як “лісова пожежа”.

За словами Дурова, мета платформи, яка наразі має 900 мільйонів активних користувачів, — залишатися “нейтральною”, а не “гравцем у геополітиці”. 

Російський підприємець сказав, що він втік з Росії у 2014 році, через втручання уряду в компанію, яку він заснував.

Нещодавно Кремль сказав Дурову бути уважнішим після того, як додаток нібито використовувався для вербування озброєних людей, які напали на концертний зал в Підмосков’ї в березні.

23 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що 25 червня урядова делегація України перебуватиме у Брюсселі для фактичного початку перемовин щодо вступу.

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.

Президент Володимир Зеленський поінформував про наслідки ворожих влучань по Харкову 23 червня. Станом на зараз відомо про одного загиблого, також є поранені.