Застосування графіків аварійних відключень скасовано – Укренерго

Джерело: Укренерго

У НЕК “Укренерго” повідомили, що станом на 9:00, застосування графіків аварійних відключень у всіх вказаних регіонах було скасоване.

Внаслідок ранкової масованої ракетної атаки на об’єкти енергетики – вимушено запроваджувались графіки аварійних відключень у семи областях: Харківській, Сумській, Полтавській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській.

“Зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після тринадцяти масованих ракетно-дронових атак росіян протягом минулого року. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають.
З 08:00 до 20:00 сьогодні зберігається необхідність споживати електроенергію ощадливо. За можливості – не користуйтесь у вказаний час потужними електроприладами та не вмикайте кілька таких приладів одночасно”, — зазначили в “Укренерго”.

Станом на 15 січня, о 9:30, споживання електроенергії перевищило рівень того ж часу попереднього дня (вівторка) на 2,3%. Це зростання обумовлене хмарною погодою в окремих регіонах та зниженням ефективності роботи побутових сонячних електростанцій.

14 січня, вранці, був зафіксований добовий максимум споживання, який виявився на 2,8% меншим за максимальний показник попереднього дня (13 січня). Це пояснюється підвищенням температури повітря в більшості регіонів України, за винятком західних областей.

Індія різко збільшила закупівлі російської нафти та вугілля після загострення конфлікту довкола Ірану, котрий вже спричинив перебої у постачанні енергоносіїв і зростання цін на світових ринках.

Московський нафтопереробний завод не працюватиме щонайменше шість місяців після значних пошкоджень, завданих атаками українських дронів.

Рятувальники знайшли та підняли з річки Тиса тіло десятирічного хлопчика без ознак життя, якого шукали понад дві доби поблизу села Гетиня у Берегівському районі Закарпатської області.

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування після журналістського розслідування про катування та смерті мобілізованих в 425 штурмовому полку “Скеля”.

Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.