Засуджений за вбивство Джорджа Флойда поліціянт помер у в’язниці від удару ножем

Джерело: The Watcher

Колишній офіцер американської поліції Дерек Шовін, якого визнали винним у вбивстві Джорджа Флойда, помер після того, як його поранили ножем у в’язниці.

Як розповіли в Associated Press, Шовін був поранений ножем у федеральній в’язниці іншим ув’язненим. Інцидент стався у Федеральній виправній установі в Тусоні у штаті Аризона.

За даними Бюро пенітенціарних установ, напад стався у п’ятницю, 24 листопада, близько 12:30 за місцевим часом. Співробітники в’язниці вжили рятувальних заходів для безпеки життя ув’язненого.

Після інциденту Шовіна ушпиталили до лікарні для обстеження. Ніхто зі співробітників в’язниці не постраждав. Про інцидент сповістили ФБР. При цьому було вирішено призупинити відвідування в установі, де стався напад і де перебуває близько 380 ув’язнених.

Згодом стало відомо, що Шовіна не вдалося врятувати.

“Тосканський медичний центр в Аризоні повідомляє про смерть Дерека Шовіна, який був доставлений до реанімації після ножового поранення у федеральній в’язниці”, – йдеться в повідомленні.

ДОВІДКОВО. Джордж Флойд загинув 25 травня 2020 року під час затримання. Поліціянтам надійшло повідомлення, що Флойд нібито використав фальшиву купюру у магазині Cup Foods. Співробітник магазину також стверджував, що Флойд виглядає “п’яним” і “не контролює себе”.

Під час арешту із застосуванням сили поліціянт Дерек Шовін душив Флойда коліном. Своєю чергою, Флойд просив його не вбивати та говорив, що “не може дихати”. Згодом Шовіна заарештували.

Наприкінці червня 2021 року суд визнав винним колишнього офіцера Шовіна в убивстві Флойда та засудив його до 22,5 років ув’язнення. Дерек Шовін оскаржив це рішення та розповів про 14 причин перегляду свого вироку.

Після вбивства Флойда у США почались масові протести проти расизму. Найвідомішим став рух BlackLivesMatter, який існував раніше. Протести супроводжувалися заворушеннями, підпалами та протистоянням з поліцією, на що правоохоронці відповіли застосуванням сльозогінного газу та гумових куль.

В ніч на 11 липня російські війська пошкодили три медичні заклади на Харківщині: пологовий будинок, стоматологічну поліклініку та міську лікарню.

Мешканець американського Детройта, відомий своєю щедрістю, влаштував для місцевих жителів “грошовий дощ” з гелікоптера. Це стало його останнім подарунком для місцевих після смерті.

У п’ятницю, 11 липня, біткоїн встановив новий історичний максимум завдяки попиту з боку інституційних інвесторів та сприятливій політиці адміністрації президента США Дональда Трампа щодо криптовалют.

У Великій Британії щонайменше 13 співробітників поштової служби покінчили з життям через скандал, у межах якого тисячі працівників були незаконно притягнені до відповідальності за крадіжки та інші злочини.

Під ранок 11 липня російські окупанти атакували Харків “шахедами”. Постраждало дев’ятеро осіб.