Завдяки зниженню температури повітря максимум споживання електроенергії зменшився на 4% – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”.

Завдяки тому, що спека в Україні минула, і температура повітря знизилася, максимум споживання електроенергії зменшився на 4%.

Саме стільки електроенергії здатні виробити два блоки електростанцій. Вчора їх не довелося вводити в роботу.

У компанії наголосили, що це є яскравим прикладом того, як спека впливає на роботу енергосистеми.

Однак, попри це, в “Укренерго” закликали українців продовжити ощадливо споживати електроенергію, особливо у період пікових навантажень – з 16:00 до 23:00.

Відтак необхідно виконувати наступні рекомендації:

  • кондиціонер замініть на більш економний вентилятор. Якщо це неможливо, то охолоджуйте приміщення не нижче 23˚С.
  • вимикайте потужні електроприлади або користуйтеся ними по черзі;
  • переносьте користування на ранкові або нічні години доби, тих приладів де це можливо (пралка, посудомийка, бойлер);
  • вимикайте світло, коли виходите з кімнати.

Зазначимо, що у суботу, 5 серпня, українці спожили кількість електроенергії, рівнозначну потужності 5 теплових енергоблоків.

У Данії зафіксували новий температурний рекорд за понад 150 років метеорологічних спостережень.

У Польщі затримали чоловіка, який ображав українську касирку в магазині Żabka на ґрунті національної ненависті. Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

Індійська влада готує складну експедицію на Еверест для вилучення замороженого тіла альпініста, відомого під прізвиськом “Зелені черевики”, яке понад 30 років залишається на висоті близько 8 200 метрів.

У Закарпатській області під час руху загорівся приміський дизель-поїзд сполученням Солотвино – Королево.

Журналістка Лєна Чиченіна, головна редакторка таблоїду “Антоніна”, звернула увагу на дискусію в соцмережах довкола коментаря журналістки та ведучої YouTube-проєкту RAMINA YouTube Раміни Есхакзай.