Завдяки зниженню температури повітря максимум споживання електроенергії зменшився на 4% – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”.

Завдяки тому, що спека в Україні минула, і температура повітря знизилася, максимум споживання електроенергії зменшився на 4%.

Саме стільки електроенергії здатні виробити два блоки електростанцій. Вчора їх не довелося вводити в роботу.

У компанії наголосили, що це є яскравим прикладом того, як спека впливає на роботу енергосистеми.

Однак, попри це, в “Укренерго” закликали українців продовжити ощадливо споживати електроенергію, особливо у період пікових навантажень – з 16:00 до 23:00.

Відтак необхідно виконувати наступні рекомендації:

  • кондиціонер замініть на більш економний вентилятор. Якщо це неможливо, то охолоджуйте приміщення не нижче 23˚С.
  • вимикайте потужні електроприлади або користуйтеся ними по черзі;
  • переносьте користування на ранкові або нічні години доби, тих приладів де це можливо (пралка, посудомийка, бойлер);
  • вимикайте світло, коли виходите з кімнати.

Зазначимо, що у суботу, 5 серпня, українці спожили кількість електроенергії, рівнозначну потужності 5 теплових енергоблоків.

Президент США Дональд Трамп пообіцяв накласти 100% мита на будь-яку європейську країну, яка запровадить податок на цифрові послуги для американських технологічних гігантів.

В центрі Лондона мав відбутися захід, присвячений тому, як світ може адаптуватися до екстремальної спеки. Його скасували через різке підвищення температури.

Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.

У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.

Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.