Завдяки зниженню температури повітря максимум споживання електроенергії зменшився на 4% – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”.

Завдяки тому, що спека в Україні минула, і температура повітря знизилася, максимум споживання електроенергії зменшився на 4%.

Саме стільки електроенергії здатні виробити два блоки електростанцій. Вчора їх не довелося вводити в роботу.

У компанії наголосили, що це є яскравим прикладом того, як спека впливає на роботу енергосистеми.

Однак, попри це, в “Укренерго” закликали українців продовжити ощадливо споживати електроенергію, особливо у період пікових навантажень – з 16:00 до 23:00.

Відтак необхідно виконувати наступні рекомендації:

  • кондиціонер замініть на більш економний вентилятор. Якщо це неможливо, то охолоджуйте приміщення не нижче 23˚С.
  • вимикайте потужні електроприлади або користуйтеся ними по черзі;
  • переносьте користування на ранкові або нічні години доби, тих приладів де це можливо (пралка, посудомийка, бойлер);
  • вимикайте світло, коли виходите з кімнати.

Зазначимо, що у суботу, 5 серпня, українці спожили кількість електроенергії, рівнозначну потужності 5 теплових енергоблоків.

На фронті в Україні загинув 25-річний литовський доброволець Ігнас Кайлюс, який вважався зниклим безвісти з початку червня, коли був на бойовому завданні.

СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.

Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.

У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.

Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.