Збірна України здобула 8 медалей на Кубку світу з пара пауерліфтингу у Дубаї

Джерело: Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту/Facebook

Збірна України на Кубку світу з пара пауерліфтингу у Дубаї (ОАЕ) здобула вісім медалей та встановила два рекорди Європи.

У змаганнях взяв участь 181 спортсмен з 32 країн світу. Команда України, у складі 6 спортсменів увійшла до десятки найсильніших у світі в пара пауерліфтингу.

Українські чемпіони та призери:

“Золото” – Костянтин Панасюк (до 59 кг, категорія TOTAL).

“Срібло” – Антон Крюков (понад 107 кг, категорія BEST, 247 кг — рекорд Європи); Антон Крюков (понад 107 кг, категорія TOTAL); Наталія Олійник (понад 86 кг, категорія BEST, 154 кг — рекорд Європи); Наталія Олійник (понад 86 кг, категорія TOTAL); Мар’яна Шевчук (до 55 кг, категорія BEST); Мар’яна Шевчук (до 55 кг, категорія TOTAL).

“Бронза” – Марина Копійка (до 41 кг, категорія BEST).

Довідково. Пауерліфтинг — силовий вид спорту, в якому спортсмен долає вагу. Пауерліфтинг також називають силовим триборством. Пов’язано це з тим, що як змагальні дисципліни в нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві й тяга штанги — які в сумі й визначають кваліфікацію спортсмена.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.