Зеленський показав фото українських воїнів на лівобережжі Херсонщини

Джерело: Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський опублікував фото українських захисників на лівобережжі Херсонської області.

“Лівобережжя Херсонщини. Наші воїни. Дякую за вашу силу, за рух уперед! Слава кожному й кожній, хто повертає Україні свободу та справедливість!” – написав він.

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Варто зауважити, що про операції ЗСУ на лівому березі Херсонщини почали говорити ще у середині жовтня.

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Однак лише 17 листопада Морська піхота ЗСУ підтвердила офіційно, що українські воїни закріпились на кількох плацдармах лівобережжя регіону, яке тимчасово окуповане росіянами.

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

  • Фахівці ISW зауважили, що наземні операції Збройних сил України на лівому, тимчасово окупованому березі Херсонщини, є масштабнішими, аніж раніше.
  • Російські пропагандистські ЗМІ ТАСС та РИА Новости повідомили про передислокацію військ РФ, які перебувають на лівому березі Херсонської області. Згодом пропагандисти повідомили, що новина про передислокацію – помилкова. Фахівці ISW пояснили, чому у РФ поспішили з новиною про передислокацію.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.