Зеленський провів розмову з прем’єром Албанії: обговорили продовження оборонної взаємодії

Джерело: Володимир Зеленський у Telegram

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Албанії Еді Рамою.

Сторони обговорили шляхи поглиблення діалогу Україна – Балкани та продовження оборонної взаємодії. Зокрема, президент України відзначив важливість продовження й розширення програм із підготовки українських військовослужбовців за участю Албанії.

“Поговорив телефоном з прем’єр-міністром Албанії Еді Рамою. Вдячний йому за чітку позицію Албанії щодо російського вторгнення в Україну, підтримку нашої держави в Радбезі ООН, а також оборонну й політичну підтримку”, – зазначив президент Зеленський.

Він також додав, що представник Албанії узяв участь у 4-й зустрічі радників у Давосі. За словами глави держави, сьогодні спільним завданням є підготовка Глобального саміту миру: “Ми розраховуємо на активну підтримку з боку наших партнерів, зокрема Албанії”.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.