Зеленський провів засідання Ставки: обговорили експорт зерна та безпеку портів

Джерело: Володимир Зеленський у Telegram.

Сьогодні, 18 липня, президент України Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, учасники якого обговорили морський експорт зерна та безпеку портів.

“Питання номер один на сьогоднішній Ставці – морський експорт зерна та безпека портів. Доповідали віцепрем’єр Кубраков, командувач ВМС Неїжпапа – логістика постачання та захист узбережного регіону”, – повідомив президент України.

Також під час засідання Володимир Зеленський заслухав доповіді міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка та голови Держспецзв’язку Юрія Щиголя про боротьбу з ворожими безпілотниками.

Крім того, представники ГУР, СЗР, СБУ доповіли про плани російських окупантів.

Також на засіданні Ставки про ситуацію на полі бою розповіли командувачі Валерій Залужний, Олександр Сирський і Олександр Тарнавський.

Своєю чергою, міністр оборони України Олексій Резніков та командувач Сил логістики Олег Гуляк доповіли про динаміку постачання снарядів.

“Дякую всім за роботу. Рухаємось далі”, – резюмував президент Зеленський.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.

Протягом доби російські армійці обстріляли 20 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та господарчі споруди.

Уламки збитих над Київщиною російських ракет пошкодили декілька приватних будинків.

Станом на ранок 8 грудня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні два носії крилатих ракет “Калібр”.