Зеленський провів засідання Ставки: обговорили ліквідацію наслідків російського обстрілу
Джерело: Володимир Зеленський/Telegram
22 березня президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки, єдиною темою якої стала ліквідація наслідків російського масованого обстрілу України.
Президент заслухав звіти про перебіг відновлювальних робіт, підключення споживачів до світла, води й тепла, забезпечення людей тимчасовим житлом та всією необхідною допомогою.
Голови правління “Укренерго” Володимир Кудрицький та “Нафтогазу” Олексій Чернишов доповіли про стан енергосистеми в Україні та перші кроки щодо її зміцнення й подальшого захисту.
Під час Ставки заслухали доповідь Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського і командувача Повітряних сил Миколи Олещука щодо роботи ППО за останні кілька днів.
“Ставка ухвалила кілька закритих рішень. Але по-справжньому захистити Україну може лише рішення наших партнерів надати достатню кількість сучасних систем ППО. Працюємо щодня й за цим напрямом”, – зазначив Зеленський.
Зазначимо, що вранці 22 березня росіяни масовано атакували Україну ракетами та дронами. Основною ціллю ворога стали енергооб’єкти країни.
- В “Укренерго” повідомили про наслідки ранкової атаки РФ по енергооб’єктах України.
- Знову зросла кількість постраждалих внаслідок російського обстрілу Запоріжжя.
- Вночі 22 березня війська РФ масовано атакували Україну випустивши 151 засіб для повітряних атак. Більшу частину ворожих цілей було збито.
Триває 1187-ма доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 989 тисяч осіб.
За даними аналітиків, росіяни просунулися у районах Лимана, Торецька та Новопавлівки.
У ніч на 25 травня російські війська здійснили масовану атаку України, внаслідок чого є руйнування та жертви.
У розвідці США вважають, що президент Росії Володимир Путін сприймає війну в Україні як екзистенційну боротьбу проти Заходу. Він впевнений у своїй перемозі та готовий вести бойові дії щонайменше до кінця 2025 року. Про це йдеться у щорічному звіті “Оцінка глобальних загроз — 2025”, підготовленому Управлінням воєнної розвідки США (DIA) для Конгресу станом на 11 травня 2025 року.
Аналітики проєкту DeepState оновили мапу бойових дій на Сумщині. Наразі 62,6 км² території області позначені як окуповані.