Зеленський разом із дружиною прибули у Нідерланди

Джерело: президент Володимир Зеленський

Глава держави Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська розпочали візит до Королівства Нідерланди.

“Разом із першою леді й командою прибули до Нідерландів. Попереду як завжди предметні переговори з паном Премʼєр-міністром Марком Рютте”, — зазначив Зеленський.

За його словами, головним питанням під час візиту стануть винищувачі F-16 для України, аби захиститися від російського терору.

Зокрема на порядку денному візиту — підготовка Глобального саміту миру, Формула миру й притягнення Росії до відповідальності.

Президент вже зустрівся з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте, написав останній в X.

“Ласкаво просимо до Нідерландів, президенте Зеленський”, – написав прем’єр.

Фото: Х / MinPress

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.