Зеленський вручив сертифікати на квартири Героям України та їхнім родинам

Джерело: пресслужба Офісу Президента

Президент України Володимир Зеленський в суботу, 3 лютого, в Маріїнському палаці в Києві вручив ще 30 сертифікатів на отримання квартир воїнам, яким присвоєно звання Героя України, та родинам полеглих Героїв.

Фото: ОП

“Орден “Золота Зірка” – це свідчення незмінної вдячності та шани до кожного українця, чия хоробрість надзвичайна і чиї вчинки на полі бою заслуговують на постійну загальнонаціональну увагу. Україна завжди пам’ятатиме всіх своїх Героїв. Завжди говоритиме кожному майбутньому поколінню українців і українок про те, які в нашої держави Герої були й будуть. І була й буде повага”, – сказав Зеленський.

Президент наголосив, що в цей день висловлюють вдячність захисникам Донецького аеропорту, оборонцям Маріуполя й “Азовсталі”, учасникам битв на незалежність на Миколаївщині, Херсонщині, Запоріжжі та Київщині.

Володимир Зеленський вручив 30 сертифікатів на квартири: 15 Героям України та 15 родинам полеглих Героїв, яким це звання присвоєно посмертно.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може зіткнутися з вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.