Зеленський зустрівся з бійцями «Азову» на Добропільському напрямку
Джерело: Офіс президента
Президент Володимир Зеленський зустрівся з військовими на пункті управління 1-го корпусу Національної гвардії України “Азов”, який спільно з іншими підрозділами веде оборону на Добропільському напрямку.
Президент заслухав доповіді Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, командира корпусу Дениса Прокопенка та командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ Олега Апостола. Військові доповіли про продовження ліквідації Добропільського виступу, зачищення та подальшу оборону Шахового, роботу з укріплення флангів оборони Покровська й Мирнограда та захист логістичних маршрутів. За словами військових, ворог не полишає спроб відновити позиції на Добропільському виступі.
Зеленський подякував воїнам за службу й відзначив їх державними нагородами.
“Під час зустрічі з військовими багато уваги приділили питанням зброї, масштабуванню виробництва дронів, потребам бригад, досвіду 1-го корпусу НГУ “Азов” та інших. Обговорили розвиток і масштабування дронової складової, зокрема оптоволоконних технологій. Крім того, є потреба в тіснішій взаємодії дронових і наземних підрозділів, зокрема в паралельному застосуванні артилерії, далекобійних і високоточних снарядів. Також говорили про звільнення українських воїнів із російського полону та необхідні для цього зусилля”, – повідомили в Офісі президента.
- 30 жовтня Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що знову відвідав Покровський напрямок, оскільки противник нарощує активність у районі Покровсько-Мирноградської агломерації.
Результати опитування IBRiS у Польщі продемонстрували стрімке зростання підтримки президента Кароля Навроцького. Відбувається це на тлі відкликання врученого президенту України ордену.
Шведська міністерка з питань клімату Роміна Пурмохтарі прийшла на засідання Ради ЄС у Люксембурзі з незвичним супутником – своїм тримісячним сином Адамом. Це був перший випадок, коли немовля взяло участь у засіданні міністрів ЄС.
До суду скерували справу командира батальйону безпілотних систем, який в листопаді 2025 року зібрав на шикування військовослужбовців, після чого російські окупанти завдали ракетного удару.
У п’ятницю, 26 червня, з російського полону вдалось врятувати ще 160 українських захисників, які перебували у неволі з 2022 року.
Окупаційна влада Криму та Севастополя впровадила режим надзвичайної ситуації регіонального характеру.





