Зеленський зустрівся з президентом Південної Кореї: обговорили повернення депортованих українців

Джерело: Володимир Зеленський у Telegram.

Сьогодні, 15 липня, у Києві президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Південної Кореї Юн Сок Йоль та першою леді Кім Кон Хі.

Під час зустрічі сторони обговори повернення незаконно депортованих українців, реалізацію “Формули миру” та підготовку Глобального саміту миру. Зокрема, лідери двох країн обговорили питання продовольчої й енергетичної безпеки та економічної співпраці.

“Під час цього візиту – першого в історії наших відносин – ми обговорюємо все те, що важливо для нормального і безпечного життя людей, для міжнародного порядку, заснованого на правилах. Впевнений, що разом ми дамо більше сили нашим народам і глобальним позиціям України та Республіки Корея”, – сказав президент України.

Зазначимо, що сьогодні вранці, 15 липня, до України з неанонсованим візитом прибув лідер Південної Кореї Юн Сок Йоль, який вже відвідав Ірпінь та Бучу на Київщині.

За період із січня по листопад 2023 року громадяни РФ скупили у Грузії 5780 квартир.

4 грудня міністр оборони Рустем Умєров зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі.

Збройовий концерн Rheinmetall отримав масштабне замовлення на підтримку України артилерійськими боєприпасами. Дюссельдорфському технічному підприємству доручено постачити Києву артилерійські снаряди на суму близько 142 мільйонів євро.

У Центрі національного спротиву попередили, що росіяни намагаються взяти під контроль тимчасово захоплені території України, тож нині продовжують шукати членів українське підпілля.

Найнебезпечніший ядерний об’єкт Великої Британії, у Селлафілді, був зламаний кібергрупами, тісно пов’язаними з Росією та Китаєм. Розслідування показало, що це розкриття інформації та її потенційні наслідки постійно приховувалися старшим персоналом великого сховища ядерних відходів.