Жодного обміну полоненими з Ізраїлем, поки не закінчиться війна в Газі, – ХАМАС

Джерело: The Jerusalem Post

Заступник керівника ХАМАСу Салех Аль-Арурі в суботу, 2 грудня, заявив, що більше не відбуватиметься обмін полоненими з Ізраїлем, доки в Газі не буде припинено вогонь.

Арурі сказав, що заручники, які все ще утримуються в полоні бойовиків ХАМАСу, є ізраїльськими солдатами або цивільними чоловіками, які раніше служили в ізраїльській армії.

Він сказав, що їх не звільнять, якщо не буде припинення вогню, і всі палестинські ув’язнені також не будуть звільнені.

“Нехай війна йде своєю чергою. Це рішення остаточне. Ми не підемо на компроміс”, – сказав Арурі.

ЦРУ та інші американські розвідувальні служби надають дані українським воїнам для цілеспрямованих ракетних ударів, відстежують пересування російських військ та допомагають підтримувати шпигунські мережі.

Спікери 23 парламентів та очільниця Європарламенту у спільному листі звернулись до спікера Палати представників США Майка Джонсона із закликом винести на розгляд ухвалений Сенатом законопроєкт, що передбачає понад $60 млрд на допомогу Україні.

Згідно з аналізом нещодавнього витоку файлів поліції КНР, з 2014 року у китайській провінції Сіньцзяні заарештували та ув’язнили сотні тисяч уйгурських жінок, серед яких – релігійні лідерки.

У ЦДЗУ зауважили, що чергова пресконференція президента Володимира Зеленського вкотре продемонструвала небажання глави держави обговорювати найбільш нагальне для українського суспільства питання. Попри одноголосне прохання військових та закону.

Голлівудський актор Джонні Депп приїхав до Турина, щоб зняти в Італії сцени своєї другої режисерської роботи “Моді” (Modі) про життя художника Амедео Модільяні на початку 20-го століття.