Жорін: «Ті, хто зараз підлягає мобілізації, завдяки добровольцям мали 2 роки на підготовку»

Джерело: Максим Жорін/Telegram

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін заявив, що коментуючи затримання ТЦК, велика частина українців забуває про свою порядність стосовно своєї держави.

За його словами, велика частина українських громадян дуже люблять “мусолити відео”, як ТЦК когось затримує. Жорін наголосив, що таким чином українці “зовсім забувають про свою порядність та, мʼяко кажучи, не зовсім правильну позицію стосовно своєї держави”.

Заступник командира 3 ОШБр висловив нерозуміння того, як хтось ховається, виїжджає з країни, залишаючи свою державу в такий складний час. Він також обурився випадками, коли за хабарі ухилянти підроблюють собі інвалідність, шукають шляхи, як отримати бронь тощо.

В контексті цих проблем Жорін ставить питання: “З яким взагалі відношенням та думками живуть цивільні, які не хочуть захищати свій дім і своїх рідних?”

“Тобто якісь “народжені для війни” зобовʼязані їх захищати, в той час, як інша категорія буде спокійно займатись своїми справами. При цьому більшість людей, які добровільно пішли воювати, все ж таки дали можливість іншим підготуватись. Чогось навчитись, вивезти рідних, закрити свої справи. Більшість з нас такої можливості не мала. І за ці два роки ми майже не бачимо родини і не буваємо вдома”, – прокоментував військовий.

Він додав, що ТЦК виконують свою роботу, і якщо порушують, перевищують повноваження – потрібно призначати покарання.

“А ось працювати з позицією цієї частини українського суспільства “ненароджених для війни” набагато складніше”, – наголосив він.

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.

Президент Володимир Зеленський поінформував про наслідки ворожих влучань по Харкову 23 червня. Станом на зараз відомо про одного загиблого, також є поранені.

США прийняли рішення зупинити постачання ракет Patriot іншим країнам, аби пришвидшити виконання замовлення України.