Жителі Макарова виявили у печі запали до снарядів (Фото)

Джерело: МВС України

Жителі Макарова, що в Київській області, виявили у печі власного будинку запали до снарядів.

Небезпечну знахідку мешканці будинку виявили, коли вирішили відремонтувати піч. Громадяни відразу викликали ДСНС та поліцію.

У печі знаходилось 6 запалів до снарядів. Під час тимчасової окупації громади у цьому будинку жили російські загарбники.

Джерело: МВС/Telegram

Нагадаємо, що 27 лютого 2022 року в Макарові було зафіксовано російську техніку, яка мала намір прорватися до Києва. 2 березня українські захисники звільнили селище від російських загарбників та закріпилися у ньому. Проте надалі Макарів перебував під постійними обстрілами окупантів.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Представники України та Норвегії завершили роботу над текстом угоди про гарантії безпеки. Сторони планують підписати документ “за першої можливості”, запевни президент Володимир Зеленський.

Очільник Харкова Ігор Терехов повідомив, що у місті мають намір збудувати безпечне підземне містечко за 225 мільйонів євро.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц виключив можливість появи в Європейського Союзу власного ядерного озброєння. Раніше про необхідність обговорення цього питання заявляли глава Франції Емманюель Макрон та президент Польщі Анджей Дуда.

У Генеральному штабі ЗСУ надали оперативну інформацію станом на 22.30 23 травня щодо російського вторгнення. Сили оборони продовжують рішуче протидіяти спробам противника просунутися в глибину території України, спрямовують зусилля на зрив виконання росіянами загарбницьких планів.