Жителька Кропивницького прихистила пів сотні хом’яків-переселенців з Херсонщини

Джерело: “Суспільне

Жителька Кропивницького Юлія Коблик вирішила забрати до себе пів сотні хом’яків, яких залишили на Херсонщині. Їхні власники не змогли забрати тварин, коли виїжджали з області через обстріли.

“Коли дізналася, що залишилися тварини, відразу вирішила — поїду заберу, але я не знала, наскільки їх багато буде. Було 43 хом’ячки, наступного дня дві мами привели ще 11”, — розповіла вона.

Фото: Суспільне Кропивницький

Загалом нині Юлія Коблик має 72 хом’яки. Їх розселили по двох кімнатах, а через те, що не вистачало окремих кліток, вони живуть по двоє-троє.

“Якби треба було їхати кудись, як люди поїхали за кордон через війну, я б залишилась, не кинула їх ще раз, дуже їх люблю всіх”, — наголосила вона.

Фото: Суспільне Кропивницький

Зараз жінка шукає їм нових господарів: “Хто хоче собі хом’ячка і буде за ним доглядати, гратися, то беріть. Буду вдячна за будь-яку допомогу. Потрібні клітки, корм. Багато йде їжі і підстилок”.

Фото: Суспільне Кропивницький

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів. 

Високопоставлені посадовці США в п’ятницю, 12 квітня, заявили, що Китай підтримує військові зусилля Росії в Україні, допомагаючи Москві нарощувати оборонне виробництво за допомогою великої кількості верстатів, мікроелектроніки, технологій безпілотників і крилатих ракет.

Посли України в США Оксана Маркарова повідомила, що лідери 15 протестантських конфесій України написали листа до спікера Конгресу Майка Джонсона та Палати представників США.

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що якщо Росія переможе у війні, це стане “поворотним моментом в історії” й закликав надати Україні необхідну зброю.