Жителька Слов’янська проведе 11 років за ґратами через шпигування за Силами оборони

Джерело: Донецька обласна прокуратура у Telegram

Мешканка Слов’янська щонайменше 11 років відбуватиме покарання за ґратами через шпигування за Збройними Силами України. Донецька обласна прокуратура довела в суді провину громадянки у поширенні несанкціонованої інформації про розташування українських оборонців.

Встановлено, що у грудні 2023 року жителька Слов’янська намагалася передати військові дані проросійському Telegram-каналу, в якому були представники російських військ. Вона надавала інформацію про розміщення українських військових і службовців Національної Гвардії та Держприкордонслужби.

Жінка детально описувала рух військового транспорту та надавала картографічні матеріали з власними позначками.

Фото: Донецька обласна прокуратура

Під час судових слухань вона намагалась змінити свої свідчення та ввести суд в оману, але обвинувальний вирок ухвалено на підтримку позиції прокуратури.

За ч. 3 ст. 114-2 КК України жінка отримала обвинувальний вирок у 11 років позбавлення волі.

Станом на 16:00 в п‘ятницю, 21 червня, на фронті від початку доби відбулось 84 бойових зіткнення. Сили оборони зупиняють ворога та руйнують його плани. 

Творчість для багатьох військових стала порятунком, допомагала вивільнити емоції і відволіктись від реальності. Українські захисники і захисниці проявили себе зокрема як поети.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Сенатори одразу обох провідних партій США представили законопроєкт, за яким пропонують визнати Росію державою-спонсором тероризму. 

Сьогодні, 21 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Проте, з 13:00 їх вимушено посилять. Про це розповіли в пресслужбі “Укренерго”.