Зірка фільму «Сутінки» Крістен Стюарт розповіла про свою кар’єру квір-актриси

Джерело: Variety

Американська акторка Крістен Стюарт розповіла про становлення своєї сексуальної ідентичності та кар’єру квір-актриси.

У популярному підлітковому фільмі, в якому вона зіграла разом зі своїм колишнім хлопцем Робертом Паттінсоном і Тейлором Лотнером, вона зіграла дівчину-підлітка (Белла Свон), яка закохалася в набагато старшого вампіра.

У той час Стюарт не розповідала відверто про свою сексуальну ідентичність і не поділилася зі світом своєю бісексуальністю. Сьогодні ж вона вважає, що її присутності у “Сутінках” достатньо, щоб класифікувати цей твір як “гей-фільм”.

Оглядаючись назад, Стюарт сказала, що впізнає проблиски дивацтва у своїх персонажах — навіть у Беллі Свон, нібито гетеросексуальній героїні з фільму “Сутінки”.

Фільм “Сутінки” 2008 року був екранізацією однойменного роману Стефані Майєр. Він розповідає про те, як Белла закохується в Едварда Каллена, 104-річного вампіра.

“Я бачу це лише зараз. Я не думаю, що це обов’язково починалося саме так, але я також думаю, що той факт, що я взагалі була там, це просочувалося. Це такий гей-фільм”, — сказала Крістен Стюарт.

Акторка продовжила: “Я маю на увазі Ісуса Христа, Тейлора, Роба і мене, і це так приховано і ненормально. Я маю на увазі, що мормонка написала цю книгу. Це все про гноблення, про бажання того, що вас знищить. Це дуже готична, гейська схильність, яка мені подобається”.

У 2017 році, Стюарт підтвердила свою бісексуальність під час Saturday Night Live.

“Було круто оформити це в кумедний контекст, тому що можна було сказати все, не даючи інтерв’ю”, – розповіла акторка Variety.

Крістен Стюарт також каже, що до цього моменту вона була відкритою щодо своєї сексуальної ідентичності. Однак, на її думку, ЗМІ цього не визнали.

До того моменту, як Стюарт вийшла на сцену “Суботнього вечора в прямому ефірі” в лютому 2017 року, вона провела попередні два роки, намагаючись переконати пресу, що це нормально писати про її стосунки з жінками, а не вдаватися до неприємної практики називати її дівчину “подругою”.

“Я навіть не ховалася. На той момент я так відкрито зустрічалася зі своєю дівчиною протягом багатьох років”, – зазначила Крістен Стюарт.

Але навіть попри таку позицію акторки, нав’язливі коментарі у ЗМІ викликали глибшу, більш болісну історію настирливої ​​цікавості щодо сексуальної ідентичності акторки.

Крістен зазначила, що довго себе запитувала: “Чому ти намагаєшся зруйнувати моє життя?”, коли вона ще була дитиною і не знала себе достатньо добре.

Вона також поплескала у відповідь всім тим, хто казав, що знає, що вона “назавжди лишиться маленькою дивною дитиною”, зазначивши: “О, так? Ну, тобі, чесно кажучи, треба було бачити, як я тр**аю свого першого хлопця”.

Довідково. “Сутінки” — романтично-фантастичний фільм 2008 року, знятий за мотивами книги Стефані Маєр “Сутінки”. Головна героїня — 17-річна дівчина, яка закохалась у вампіра, який також закохався в неї.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.