ЗМІ стверджують, що Арестович виїхав з України завдяки листу ГУР: у спецслужбі заперечили

Джерело: NGL.media

За даними антикорупційного сайту NGL.media, який посилається на джерело у прикордонній службі, ексрадник Офісу президента Олексій Арестович виїхав за кордон завдяки листу Головного управління розвідки Міністерства оборони України. У ГУР назвали цю інформацію “фейком”.

Зокрема зазначається, що Арестович виїхав 4 вересня 2023 року у Польщу через пункт пропуску “Краківець — Корчова” і вже майже п’ять місяців не повертається в Україну.

Як зауважили журналісти, раніше Арестович неодноразово виїжджав за кордон, утім, повертався в Україну. Наприклад, на початку травня 2023 року він також виїхав через Краківець завдяки листу ГУР і повернувся в країну лише наприкінці червня, провівши за межами країни майже півтора місяця.

Загалом з моменту повномасштабного вторгнення РФ, окрім двох згаданих випадків, Арестович виїжджав за кордон ще сім разів на інших підставах – наприклад, на підставі рішень голови ДПСУ, як радник Офісу президента тощо. Усі ці поїздки тривали не довше дев’яти днів.

Своєю чергою, Державна прикордонна служба України, за даними ЗМІ, відмовилась надати офіційну інформацію про підстави для виїзду Арестовича.

Тоді як Головне управління розвідки назвало цю інформацію “фейком”.

“Інформація про перетин кордону та виїзд за межі України особи на ім’я Олексій Арестович 4 вересня 2023 року начебто на підставі листа від ГУР МО України, яку опублікувало NGL.media, не відповідає дійсності. ГУР МОУ не надавало вказаній людині ані листів, ані будь-яких інших документів для виїзду за кордон”, – йдеться у повідомленні.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.