Знайдений на місці пошкодження Baltic Сonnector якір належить судну КНР – поліція Фінляндії

Джерело: Yle

У поліції Фінляндії заявили, що якір, знайдений на місці пошкодження газопроводу між Фінляндією та Естонією, належить китайському кораблю Newnew Polar Bear.

“Зараз можна констатувати, що якір, піднятий з дна моря 24 жовтня, за технічними даними співвідноситься з якорем Newnew Polar Bear”, – повідомив інспектор кримінальної поліції Рісто Лохі.

За його словами, на якорі виявили сліди фарби, нанесеною і на газопровід.

Як розповіли у виданні, розслідування пошкодження газопроводу Baltic Сonnector між Фінляндією та Естонією триває вже місяць.

Центральна кримінальна поліція 20 жовтня поінформувала, що розслідування фокусується на судні Newnew Polar Bear. Контейнеровоз, що належить Китаю і ходить під прапором Гонконгу, знаходився неподалік естонсько-фінського газопроводу Baltic Сonnector 8 жовтня, у день, коли на ньому стався витік.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.

Ввечері 21 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Мер міста Ігор Терехов повідомив щонайменше про одного постраждалого.