Зросла кількість жертв унаслідок ракетної атаки РФ по багатоповерхівці Кривого Рогу
Джерело: голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул
У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетного удару РФ по багатоповерхівці увечері 12 березня.
За інформацією Вілкула, у лікарні померла одна із постраждалих – 47-річна жінка.
“Травми були несумісні з життям. Співчуття рідним та близьким”, – зазначив він.
Очільник Кривого Рогу додав, що у медзакладі перебувають 6 “важких” постраждалих, серед яких двоє дітей. Медики боряться за їхні життя.
ДОВІДКА: Ввечері 12 березня російські війська ракетами атакували Кривий Ріг. Під час повітряної тривоги у місті пролунали вибухи, виникла пожежа у багатоповерхівці. Глава Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що внаслідок ворожої атаки сталася пожежа у багатоповерхівці.
Після завершення рятувальної операції, повідомлялось про 3-х загиблих та 30 поранених, серед яких 9 дітей.
- Уночі 13 березня росіяни атакували шахедами” місто Суми. Є влучання у житлову багатоповерхівку.
Південнокорейські вчені розробили експериментальні контактні лінзи, які можуть передавати електричні сигнали через сітківку ока до ділянок мозку, пов’язаних із регуляцією настрою. Під час випробувань на мишах технологія продемонструвала здатність зменшувати прояви поведінки, схожої на депресію.
Заступник командира Третього армійського корпусу Максим Жорін прокоментував удари по логістиці ворога в тимчасово окупованому Криму.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець відреагував на ситуацію в полку “Скеля” після повідомлень про можливі порушення прав військовослужбовців. Він звернувся до ДБР і Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони, а Офіс омбудсмана готує моніторинговий візит.
Росія посилює тиск на Білорусь, намагаючись використати її територію для розширення війни проти України та можливих операцій проти країн НАТО. Тим часом, самопроголошений президент країни Олександр Лукашенко намагається зберегти дистанцію від прямої участі у війні та покращити відносини із Заходом.
З 1 липня в 12 прикордонних населених пунктах Чернігівщини впровадять обовʼязкову евакуацію. Роблять це на запит військових.