ЗС РФ влучили в університет у Херсоні

Джерело: ректор навчального закладу Олександр Співаковський у Facebook

Уранці 12 жовтня росіяни завдали удару по будівлі Херсонського державного університету. Щодо постраждалих не повідомлялося.

Фото: Олександр Співаковський

За словами ректора навчального закладу, удар прийшовся по актовому залу університету. Він додав фотографії наслідків обстрілу.

Зокрема у приміщенні пробито дах та обвалилася стеля.

Фото: Олександр Співаковський

Довідка. Херсонський державний університет – один фз найстаріших вищих навчальних закладів у Херсоні. Його засновано під час Першої світової війни, у листопаді 1917 року.

Триває сімсот тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби відбулося 79 бойових зіткнень.

УПЦ Московського патріархату відмовила українським військовим капеланам та українським захисникам у доступі до печер Києво-Печерської Лаври. Оборонці мали намір помолитися за загиблих побратимів у річницю повномасштабного вторгнення росіян.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.