ЗС РФ змінюють тактику запуску дронів — ОК «Південь»
Джерело: “Суспільне Одеса”
“Ми фіксуємо таку зміну тактики ворога: вони дійсно намагаються прокладати складні траєкторії руху дронів, аби виснажувати систему протиповітряної оборони, ускладнювати нашу роботу, зокрема, і завдавати максимальної шкоди. Протягом цієї нічної атаки майже всі одесити фіксували прямування дронів просто серед житлових кварталів. Там, де в принципі не може бути розміщено стаціонарних систем ППО”, – зазначила очільниця пресцентру.
Військові не виключають, що росіяни прагнули знайти системи ППО, тому обирали такі складні маршрути.
Наталя Гуменюк вказала на те, що уламки знищеного дрона часто залишаються горіти, а під час падіння можуть стати причиною виникнення пожежі. Крім того, вони можуть завдати значних руйнувань, адже військовим не завжди вдається знищити боєзаряд дрона ще в повітрі.
- За даними оборонців, у південних регіонах боротьба з ворожими БпЛА велась 7 годин. Загалом знищено 17 дронів.
- В Одесі зросла кількість жертв внаслідок російської атаки дронами. Одна з постраждалих осіб померла в лікарні.
- Уночі 27 грудня війська РФ вчергове атакували Україну ударними безпілотниками типу “шахед”. Більшість дронів було збито.
Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.