ЗСУ просунулися на двох напрямках – ISW

Джерело: Інститут вивчення війни

Українські військові просунулися поблизу Кремінної та Новомихайлівки.

Українські сили підтвердили просування на південь від Кремінної станом на 14 квітня. Геолокаційні кадри свідчать, що українські воїни просувалися на схід від Білогорівки. За словам одного російського блогера, армійці РФ нещодавно просунулися до східних околиць Тернів, але ISW не знайшов візуального підтвердження цього твердження.

14 квітня позиційні бойові дії тривали на північний схід від Бахмута. Позиційні бойові дії тривали в районі Верхньокам’янського, Віймки, Спірного, Веселого та Роздолівки.

Російські загарбники нещодавно підтвердили просування на схід від Часового Яру і продовжили наступальні дії в цьому районі. Геолокаційні кадри, показують, що ворог просунувся на північний схід від мікрорайону Канал (схід Часового Яру) і вздовж бурелому на південний схід від міста. Бої тривали біля Нового мікрорайону на південному сході Часового Яру; біля Богданівки; на південний схід від Часового Яру біля Кліщіївки, Андріївки; біля Нью Йорка.

Речник Українського угруповання військ “Хортиця” підполковник Назар Волошин заявив, що російські війська штурмують Часів Яр і прилеглі райони невеликими штурмовими групами “майже 24 години на добу”, а Бахмутський і Авдіївський напрямки є найбільш активними ділянками фронту на сході.

Також ворог нещодавно здійснив просування на захід від Авдіївки на тлі продовження російських наступальних операцій у цьому районі 14 квітня. Геолокаційні кадри показують, що російські підрозділи нещодавно просунулися на схід від Новобахмутівки. Бої тривали в районі Новобахмутівки, Новокалинового, Бердичів, Семенівки, Уманського, Тоненького, Первомайського, Водяного та Невельського.

За даними аналітиків, українські сили нещодавно відновили позиції на південний захід від Донецька на тлі продовження позиційних боїв у цьому районі. Геолокаційні кадри показують, що українські підрозділи незначно просунулися вздовж вулиці Тімірязєва на південному заході Новомихайлівки. Позиційні бої також тривали на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки.

14 квітня тривали позиційні бої в районі кордону Донецько-Запорізької області, а саме в районі Старомайського та Урожайного. Речниця Південного оперативного командування Наталія Гуменюк заявила, що окупанти на півдні України проводять ротацію підрозділів і переміщують наступ на схід, у район Великої Новосілки. Додала, що українські сили спостерігають збільшення кількості російських штурмів біля Великої Новосілки та менше біля Роботиного.

Станом на 16:00 в п‘ятницю, 21 червня, на фронті від початку доби відбулось 84 бойових зіткнення. Сили оборони зупиняють ворога та руйнують його плани. 

Творчість для багатьох військових стала порятунком, допомагала вивільнити емоції і відволіктись від реальності. Українські захисники і захисниці проявили себе зокрема як поети.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Сенатори одразу обох провідних партій США представили законопроєкт, за яким пропонують визнати Росію державою-спонсором тероризму. 

Сьогодні, 21 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Проте, з 13:00 їх вимушено посилять. Про це розповіли в пресслужбі “Укренерго”.