Звіт 3-ї ОШБр: бригада відійшла на позиції на околицях Авдіївки, ворог продовжує наступ

Джерело: 3-тя ОШБр/Telegram

Бійці Третьої окремої штурмової бригади повідомили, що бригада відійшла на підготовлені позиції на околицях Авдіївки та вирівняла лінію фронту. Російські загарбники продовжують наступати.

“До моменту відведення бійці Третьої штурмової не дозволяли ворогу здійснити повне оточення позицій. Наразі росіяни не збавляють наступальних обертів. Продовжуємо тримати оборону на Авдіївському напрямку”, – йдеться в повідомленні.

В 3-й ОШБр зазначають, що з моменту передислокації їхньої бригади в Авдіївку підрозділи завдали ворогу суттєвих втрат, зокрема понад 1500 загиблих окупантів, 3500 поранених та знищено понад 20 одиниць бронетехніки.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.