12 липня температура повітря на півдні сягатиме +42 градусів – синоптикиня Діденко

Джерело: Наталка Діденко

У п’ятницю, 12 липня, в Україні очікується надзвичайна спека: найвища температура повітря – у південних регіонах.

Так, завтра на півдні повітря прогріється до +37…+42 градусів.

Не набагато кращою буде ситуація й в інших областях: майже повсюди – +35…+40 градусів, лише на заході та у прикордонних районах Сумщини і Харківщини – +31…+34.

Опадів завтра не передбачається. Невеликий дощ місцями можливий лише на Волині.

У Києві завтра спекотно, від +34 до +36 градусів.

Попередньо, зниження температури повітря можна очікувати не раніше 20 липня.

“Спека поки що триває, та ще й набирає обертів. Нагадую, що пікові дні спеки – з 13 по 16 липня. Послаблення спеки – із 20 липня”, – додала синоптикиня.

Близько 10 тисяч людей вийшли на вулиці Майорки в останній протест проти масового туризму. Місцеві жителі під час маршу в Пальма-де-Майорці в неділю, 21 липня, несли транспаранти з написами: “Ваш рай, наш кошмар” і “Туризм так, але не настільки”.

Станом на початок липня в Україні зафіксовано понад 10,2 млн пенсіонерів, згідно з даними Пенсійного фонду. Середня пенсія збільшилась на 8% цьогоріч та становить 5 816 грн.

22 липня Національний банк України ввів в обіг нову нумізматичну монету із зображенням безпілотника “Лелека-100”. Це друга монета серії “Збройні Сили України”, яка вшановує українську зброю та її творців.

Tesla оголосила про плани розпочати невелике виробництво гуманоїдних роботів для внутрішнього використання у 2024 році, повідомив генеральний директор Ілон Маск у понеділок. Це оголошення надійшло через кілька місяців після того, як Маск заявив про впровадження роботів до кінця 2024 року.

Вже у серпні, вересні та жовтні в Україні очікуються значні покращення щодо відключень електроенергії. У деякі періоди дефіцит може зникнути взагалі, повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.