2 червня у всіх регіонах Україні будуть відключення електроенергії

Джерело: “Укренерго”

Завтра, 2 червня, графіки відключень електроенергії будуть діяти по всій Україні для промислових та побутових споживачів з 01:00 до 05:00 та з 19:00 до 00:00.

Зауважимо, що сьогодні, 1 червня, застосування графіків обмежень побутових та промислових споживачів будуть діяти по всій Україні з 18:00 до 00:00. 

Раніше в Міненерго пояснили, що основною причиною відключень є масштабні російські атаки на енергосистему та спричинений ними дефіцит потужності.

Зауважимо, що вночі ворог атакував енергооб’єкти у Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Івано-Франківській областях. Це вже шостий масований ракетно-дроновий удар по енергетичних об’єктах, який ворог завдає з 22 березня.

Наслідки уточнюються. Енергетики працюють над їх ліквідацією.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.