307 злочинів: в Австралії ексвихователю присудили довічний термін за зґвалтування дітей

Джерело: The Guardian

В Австралії колишнього вихователя Ешлі Граффіта визнали винним у 307 випадках сексуального насильства щодо дітей. Чоловік знімав злочини на камеру та публікував їх у даркнеті.

Як розповіли у виданні, правоохоронці звернули увагу на активність чоловіка в даркнеті після того, як він завантажив зображення на “форум” педофілів.

Відтак поліціянти виявили на електронних пристроях колишнього вихователя каталогізовані файли, зокрема з фотографіями класних кімнат, даними дітей, а також відео насильства над ними.

Під час досудового розслідування вдалося встановити 73 дитини, які постраждали від дій Ешлі Граффіта під час його роботи в закладах у Пізі (Італія), Брісбені та Сіднеї (Австралія).

Правоохоронці встановили, що з 2003 по 2022 рік чоловік вчинив 307 злочинів, зокрема 28 зґвалтувань і 190 випадків непристойного поводження з дитиною, що перебувала під його опікою.

Також чоловіка звинувачували в десятках випадків “повторного сексуального контакту” і створенні матеріалів із насильством щодо дітей. Від його дій переважно постраждали діти віком від 3 до 5 років в 11 закладах.

У вересні 2024 року Ешлі Граффіт визнав свою провину у злочинах. Суддя Пол Сміт призначив йому максимальний термін покарання та спеціальний період без умовно-дострокового звільнення строком 27 років.

Під час попередніх судових засідань батьки дітей, яких скривдив Ешлі Гріффіт, розповідали, що товаришували з вихователем та навіть приймали його в себе вдома.

Під час засідання суд також ознайомився із результатами психіатричної експертизи. Фахівці визначили, що Ешлі Гріффіт мав “педофілічний розлад”, але не було інших обставин, які могли б пояснити його злочини.

“Його оцінили як такого, що має високий рівень сексуальних відхилень та ризик повторного злочину”, – сказав прокурор Тодд Фуллер Кейсі.

Звіт також виявив, що колишній вихователь не мав достатньо співчуття до дітей, яких кривдив, а також “ніколи не намагався припинити насильство, тому що йому не вистачало для цього сміливості”.

За словами судді, чоловік не лише вчиняв насильство щодо вихованців, а й давав поради щодо цього іншим користувачам даркнету.

Під час футбольного матчу між командами “Шахтар” і “Рух” перший символічний удар по м’ячу виконала захисниця України Наталія Грабарчук. Вона – колишня вихователька дитячого садка, яка нині служить стрільчинею-зенітницею у Галицько-Волинській радіотехнічній бригаді повітряного командування “Захід”.

Оксфордський словник обрав терміном 2024 року словосполучення “brain rot” (“гниття мозку”). Вислів означає надмірне споживання неякісного контенту, який шкодить людині. 

У Бельгії набув чинності перший у світі закон, який надає секс-працівникам право підписувати офіційні трудові договори, а також отримувати низку соціальних виплат.

Лейбл Universal Music Group (UMG) подав скаргу до федерального суду в Нью-Йорку, в якому стверджує, що дистрибʼютор Believe розповсюджує треки фейкових виконавців.

Поліція Північної Македонії затримала громадянина, якого підозрюють у намірі вступити до лав російської армії та воювати в Україні.