4 квітня у низці областей суттєво похолоднішає – синоптикиня Діденко
Джерело: Наталка Діденко
У четвер, 4 квітня, у низці українських областей суттєво похолоднішає. Місцями навіть очікується мокрий сніг.
За даними синоптикині, у північних та західних областях температура повітря завтра коливатиметься від +6 до +11 градусів.
У центральних областях температура буде досить різноманітною. Зокрема у Полтавській та Вінницькій областях +8…+12 градусів. Тепліше на Черкащині та Кіровоградщині – від +12 до +17 градусів, а на Дніпропетровщині до +19.
На сході температура теж відрізнятиметься залежно від регіону: на Харківщині +10…+14, на Донеччині до +18, а на Луганщині -+20.
У південній частині очікується +15…+20 градусів.
Щодо опадів, то дощі – а місцями й мокрий сніг – випадуть на півночі, заході та північному сході. На решті території України – без опадів.
У Києві завтра також прохолодно: +8…+10 градусів. Вранці місцями дощитиме, та вже вдень без істотних опадів.
Діденко наголосила, що таке похолодання очікується лише завтра, а вже з 5 квітня знову почне теплішати.
- Синоптикиня Наталка Діденко пояснила природу явища “пилу із Сахари”, що вже найближчим часом пошириться на значну частину України. Діденко закликала подбати про зволоження житлових приміщень, а також застерегла осіб із проблемами дихання від тривалого провітрювання помешкань.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс з нагоди завершення її дипломатичної місії.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що переговори між Україною та Росією щодо врегулювання війни мають відбуватися без посередників.
У тимчасово окупованому Севастополі вже кілька днів спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту через нестачу пального.
Російські окупанти продовжують мілітаризацію молоді на тимчасово окупованій Луганщині. У літніх таборах вони навчають підлітків із луганського осередку центру військово-спортивної підготовки “Воїн”, приділяючи особливу увагу юнакам віком 16–17 років.
Російські окупанти безпілотниками атакували Чернігів. Унаслідок ударів постраждали двоє людей.