6 ракет та 32 БпЛА: у Повітряних силах повідомили про знищення ворожих цілей цієї ночі

Джерело: Повітряні сили ЗСУ

Уночі 18 липня силами ППО було знищено 38 ворожих повітряних цілей, серед яких 6 ракет та 32 безпілотники.

Цієї ночі російські окупанти атакували Україну 6 крилатими ракетами типу “Калібр” та 36 уданими БпЛА іранського виробництва “Shahed”.

Пуски “Калібрів” здійснювались імовірно з російського фрегата “Адмірал Ессен”, а безпілотники – з району полігону Чауда (Крим).

Силами та засобами Повітряних Сил знищено всі шість ракет та 31 ворожий ударний дрон “Shahed-136/131” та один розвідувальний БпЛА.

Крилаті ракети та переважну більшість дронів-камікадзе знищено на півдні – в Одеській та Миколаївській областях, решту ударних БпЛА уражено в Донецькій, Харківській та Дніпропетровській областях.

Окрім цього, протягом минулої доби 17 липня протиповітряною обороною знищено три ударні БпЛА типу “Shahed”, один “Ланцет” та дев’ять розвідувальних безпілотників оперативно-тактичного рівня.

За поточну та минулу добу авіація Повітряних Сил завдала до 15 групових авіаційних ударів по російських окупантах.

У День Збройних сил України Національний банк презентував нову обігову пам’ятну монету “Командування об’єднаних сил Збройних сил України”, номіналом 10 гривень.

Президент Володимир Зеленський підписав закон №3474-IX (законопроєкт №9656-д) щодо додаткового оподаткування банків. Раніше проєкт закону ухвалили парламентарі Верховної Ради. 

Посольство Китаю у Великій Британії закликало уряд “виправити свої помилки” після накладення санкцій на китайські компанії.

У середу, 5 грудня, президента Росії Володимира Путіна супроводжували на Близькому Сході чотири російські винищувачі під час його поїздки до Саудівської Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Заступник міністра фінансів Денис Улютін повідомив, що станом на сьогодні надходження до місцевих бюджетів збільшились на 15 % порівняно з аналогічним періодом 2022 року.