71% українських переселенців, які перебувають у Польщі, планують повернутися додому
Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з посиланням на результати дослідження, опубліковані Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців.
71% громадян України, які зараз перебувають у Польщі, планують в майбутньому повернутися в Україну. Натомість 17% респондентів мають намір зробити це протягом найближчих трьох місяців.
Серед ключових факторів, які впливають на бажання повернутися в Україну, 93% опитаних вказали безпеку; 31% хочуть возз’єднатися з родиною; 66% планують повернутися до своєї країни й жити у власному культурному середовищі.
У дослідженні брали участь переважно жінки. Майже половина з них приїхали до Польщі з дітьми або родичами похилого віку. На момент опитування 81% респондентів мали статус тимчасового захисту.
- Федеральний уряд Канади розповів про розробку нової імміграційної програми для українських переселенців, яка допоможе возз’єднатися сім’ям, розділеним між двома країнами.
- Згідно з опитуванням, опублікованим у середу, 12 липня, із понад мільйона українських біженців, які перебувають в Німеччині, 44% хотіли б залишитися в країні надовго.
Росіяни двічі атакували рятувальників ДСНС, які проводили аварійно-рятувальні роботи на Херсонщині. Одного рятувальника госпіталізовано.
У вівторок, 21 січня, внаслідок удару російських безпілотників по селу Гоптівка Харківської області загинули двоє чоловіків.
Державна служба з надзвичайних ситуацій оприлюднила наслідки російських ударів по Миколаєву та Сумах.
На полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі президент Володимир Зеленський провів зустріч із главою Фінляндії Александром Стуббом. Сторони зокрема обговорили кроки для наближення справедливого миру та гарантії безпеки.
Дослідження ІМІ виявило, що майже половина матеріалів про ТЦК у популярних телеграм-каналах є недостовірними через відсутність джерел.