На кордоні зі Словаччиною розблокували пункт пропуску
Джерело: заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач у Facebook
Блокаду пункту пропуску через “Ужгород-Вишнє-Нємецьке” зі Словаччиною припинено, і тепер вантажівки пропускаються в звичайному режимі.
“Блокада пункту пропуску зі Словаччиною припинена. Пропуск вантажівок через “Ужгород – Вишнє-Нємецьке” здійснюється у звичайному режимі. Продовжуємо працювати зі словацькими колегами, щоб запобігти подальшим протестам”, – написав міністр.
Також він підкреслив, що “Єврокомісія не має наміру вносити зміни до діючої Угоди про лібералізацію вантажних перевезень, а навпаки висловлює готовність підтримувати транспортний безвіз”.
Про це за результатами Ради міністрів транспорту ЄС заявила комісар Адіна Велян.
“Щоб всі ці новини відбулись, а транспортний безвіз був збережений та продовжений, ми з командою Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України на чолі з Олександром Кубраковим проводимо багато непублічної роботи та комунікації з партнерами. “, – наголосив Деркач.
- На польсько-українському кордоні протестувальники з партії “Конфедерація” заблокували перевезення нових патрульних катерів для України, наданих американською компанією SAFE Boats International.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.