8 листопада Єврокомісія ухвалить рекомендації щодо переговорів про членство України в ЄС

Джерело: пресслужба “ЄС”

Лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, який перебуває з візитом у Брюсселі, повідомив, що 8 листопада Єврокомісія ухвалить рекомендації щодо початку переговорів з Україною про членство в Євросоюзі.

Разом із тим, політик заявив, що до того часу необхідно зробити все необхідне, аби змінити думку скептиків членства України в ЄС. Він наголосив, що до того часу потрібно завершити прийняття закону про PEP (Politically exposed persons, Політично значущі особи – прим.ред.), допрацювати санкції щодо електронних декларацій і завершити ситуацію із захистом демократії і свободи слова.

Також до 8 листопада необхідно доопрацювати низку законів, зокрема з питання національних меншин.

Порошенко додав, що в Європарламенті готується велика Резолюція, в яку будуть включені українські питання. Зокрема, українська делегація домовилася розпочати процес створення позиції під назвою “спеціальний представник”. Він займатиметься відновленням, відбудовою та конфіскацією російських активів.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.