Атакують інші цілі: у ПС пояснили, чому РФ не завдає ударів по енергетичній інфраструктурі
Джерело: речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в етері телемарафону
У Повітряних силах зауважили, що війська РФ цієї зими не завдавали масованих ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі України. Водночас, додав він, окупанти вибрали іншу ціль.
“Цього року Росія не зробила акцент на атаках нашої енергетичної інфраструктури, мабуть, зрозуміли, що не вдасться її зламати, тому атаки почалися по інших об’єктах, пріоритетних для них”, – сказав Ігнат.
Водночас спікер ПС ЗСУ не став називати, які саме цілі атакує російська армія.
Щодо ймовірних дат нових масованих ракетних атак РФ, то, за словами Ігната, до них потрібно бути готовими завжди.
“Тут ви подивіться просто за статистикою: якщо на початку грудня вони вдарили, використавши до 20 крилатих ракет, далі ми бачили аж 29-го грудня…там було 158 засобів повітряного нападу, а далі 2-го січня, 8-го січня і зараз. Тобто, періодика тут така, що дуже важко здогадатись, коли саме буде атака наступного разу”, – сказав він.
Під час масованої ракетної атаки 7 лютого ворожі ракети маневрували у західних регіонах України, включаючи напрямок до польського кордону.
- Під час масованого ракетного обстрілу 7 лютого війська РФ атакували 5 областей України та Київ.
- У Києві, Харкові та Миколаєві в середу, 7 лютого, тисячі українців залишились без світла внаслідок ранкової атаки росіян.
- Вранці 7 лютого війська РФ атакували Україну 64 повітряними цілями. 44 з них – 29 ракет та 15 БпЛА – збито силами ППО.
Німецькі урядовці блокують постачання Туреччині близько 30 винищувачів Eurofighter через арешт мера Стамбула Екрема Імамоглу — ключового політичного суперника президента Реджепа Таїпа Ердогана.
Речник Пентагону Шон Парнелл підтвердив скорочення місії військ США в Сирії.
Поліція затримала ще двох підлітків, причетних до побиття українського військового у Києві 18 квітня.
Президент Франції Емманюель Макрон запросив науковців з усього світу приїхати працювати до Франції або Європи. Це відбулось на тлі того, як адміністрація президента США Дональда Трампа почала скорочувати фінансування університетів та науково-дослідних установ.
За даними двох досліджень, дитячі матраци та постіль виділяють токсичні хімічні речовини та антипірени, які призводять до порушення розвитку і гормональних порушень.