NASA представила настільну гру під назвою «Загублений всесвіт»

Джерело: NASA

NASA створило настільну рольову гру, яка ґрунтується на космічних загадках та на даних від космічного телескопа Hubble. Гра отримала назву “Загублений всесвіт”.

У межах історії гравцям пропонують розслідувати зникнення телескопа та розгадувати таємниці екзопланети Ексларіс. На останній живе дракон, що викрадає технології.

Одночасно грати можуть 4-7 учасників. Ще “Загублений світ” може бути адаптований для будь-якої системи рольових ігор. Розроблена спільно з Центром космічних польотів імені Годдарда NASA, гра “Загублений всесвіт” пропонує поєднання освітніх та фантастичних елементів.

Цей проєкт створено відеопродюсеркою Крістіною Мітчелл та графічною дизайнеркою Мішель Бельвіль у співпраці з командою космічного телескопа Hubble. Гра є частиною освітньої програми NASA та має на меті просування науки та космосу серед шанувальників. Інструкцію з гри “Загублений всесвіт” та карту Альдастрона можна безоплатно завантажити на вебсайті NASA.

Оксфордський університет на церемонії Encaenia вручив почесні докторські ступені за визначні досягнення у своїх професійних сферах вісьмом науковцям. Серед них зокрема історики Сергій Плохій і Тімоті Снайдер.

На Черкащині керівника структурного підрозділу одного з підприємств підозрюють у незаконному видобутку вторинних каолінів. Протиправна діяльність завдала державі понад 190 мільйонів гривень збитків.

30 червня спецпредставник президента США Дональда Трампа  Кіт Келлог назвав безпідставними звинувачення прессекретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова щодо відсутності прогресу в мирних переговорах з РФ.

Міністерство закордонних справ Ірану викликало тимчасового повіреного у справах України в Тегерані у зв’язку з висловлюваннями окремих українських посадовців щодо дій США та Ізраїлю проти Ісламської Республіки.

Перспективи України на фронті викликають дедалі більше занепокоєння як у Києві, так і серед низки лідерів ЄС. За оцінками військових, і російська, і українська армії близькі до виснаження. Втім, якщо РФ здатна підтримувати нинішню інтенсивність бойових дій ще близько року, то Україна може досягти межі витривалості вже за шість місяців – у разі, якщо не отримає значної військової підтримки.