У Німеччині вбили 27-річну українську переселенку: її матір та новонароджена дитина зникли
Джерело: Головне управління поліції Мангейма
У німецькому місті Гоккенгайм на дамбі річки Рейн, виявили тіло вбитої 27-річної українки, яка виїхала ФРН через війну. Матір та дитина вбитої зникли безвісти, їх розшукують.
Тіло виявили 7 березня близько 10:20 (за місцевим часом). За даними поліціянтів, виявити особу жінки вдалось завдяки детальному розслідуванню. Нею виявилась українка, яка вважалась зниклою безвісти.
Попередньо встановлено, що смерть українки настала внаслідок насильницьких дій.
У поліції зазначили, що востаннє українку бачили коли вона була разом зі своєю мамою – Мариною Стеценко – та донькою, якій лише 5 тижнів.
Зараз місцезнаходження матері та дитини вбитої невідоме. Правоохоронці додали, що матір може бути головним свідком злочину.
Правоохоронці закликають тих, хто знає про місцезнаходження Марини Стеценко та її онуки, повідомити їм.
- 18-річний український баскетболіст Артем Козаченко, на якого напали з ножем у німецькому місті Оберхаузен 10 лютого разом із 17-річним Володимиром Єрмаковим, помер у лікарні від отриманих поранень.
За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.
Вірменський президент Ваагн Хачатурян 4 квітня підписав закон про початок вступу Вірменії до Європейського Союзу.
На засіданні 4 квітня уряд Норвегії затвердив збільшення допомоги Україні у 2025 році до 85 мільярдів крон ($7,8 млрд).
Колишньому розвіднику Роману Червінському продовжили запобіжний захід, однак частково пом’якшили його: чоловікові дозволили зняти електронний браслет, а також повернули закордонний паспорт.
Європейські союзники України та Канада закликали очільника Росії Володимира Путіна негайно відповісти на пропозицію США щодо часткового припинення вогню, яку Київ прийняв без жодних умов.