Згідно з дослідженням, м’ясо пітона може бути вигіднішим за свинину та курятину
Джерело: Scientific Reports
Відповідно до дослідження, опублікованого в Scientific Reports, м’ясо пітона, вирощеного на фермі, може бути кращою альтернативою іншому м’ясу, оскільки пітони швидко розмножуються, навіть якщо вживають невелику кількість їжі.
Згідно з документом, пітонів щотижня годували різними білками місцевого походження, такими як дикі гризуни й рибне борошно, і регулярно вимірювали та зважували протягом 12 місяців.
Автори дослідження виявили, що пітони росли швидко – до 46 грамів на день – при цьому темпи росту самок були вищими, ніж самців.
За словами співавтора дослідження Патріка Ауста, пітони також здатні виживати в екстремальних ситуаціях. Коли ланцюжки постачання порушуються, як це було під час пандемії COVID-19, це може мати “катастрофічний вплив” на глобальні системи тваринництва.
“Під час COVID-19 вибракувано велику кількість курей і свиней, оскільки були незначні збої в ланцюгах постачання. Фермери не змогли впоратися навіть із цими зривами”, – сказав Ауст.
Дослідження також свідчить, що інші тварини, яких вирощують заради м’яса, розмножуються набагато довше, ніж пітони.
Ауст зазначив, що він і його сім’я регулярно їдять м’ясо пітона, проте додав, що світу знадобиться багато часу, щоб адаптуватися до думки про вживання змій.
“Це не буде панацеєю від усіх потреб у білках, але, можливо, зіграє важливу роль у майбутньому з погляду прийнятності смаку”, – сказав співавтор дослідження.
Вчені зазначають, що тепер слід розробити найбільш ефективні та гуманні підходи до розведення пітонів на м’ясних фермах.
- Південна Корея прийняла новий закон, який має на меті припинити забій і продаж собак на м’ясо до 2027 року.
- Згідно з новим дослідженням, люди, які регулярно вживають червоне м’ясо, можуть мати вищий ризик розвитку цукрового діабету ІІ-го типу.
- “Планетарна дієта” – це раціон харчування, що передбачає споживання великої кількості клітковини та мікронутрієнтів. Фактично такий спосіб харчування розроблений спеціально для збереження нашої планети та здоров’я. Згідно з новим дослідженням, вживання “дружніх до планети” продуктів може знизити ризик смерті людини від раку, серцевих захворювань та інших хронічних захворювань на 25%.
За повідомленням ЗМІ, пані посол США в Україні Бріджит Брінк вирішила піти у відставку через зростання політичних розбіжностей з адміністрацією президента Сполучених Штатів Дональда Трампа.
Триває 1143-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 930 тисяч осіб.
11 квітня відзначають Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона, Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів та День підводного човна. Церква сьогодні згадує священномученика Антипа.
За даними синоптиків у п’ятницю, 11 квітня, майже по всій країні очікуються опади та складні погодні умови.
Російські війська активізували бойові дії вздовж усієї лінії фронту. Про це повідомляють українські військові, свідчить зведення Генштабу та підтверджують коментарі військових для CNN. Хоча поки не зрозуміло, чи це початок масштабного весняного наступу, проте, масштаби бойових дій свідчать про намір Кремля продовжувати війну.