Міноборони України запроваджує нову систему навчання для мобілізованих медиків

Зображення: Міноборони

Джерело: Міноборони

Міністерство оборони України запроваджує нову систему навчання для мобілізованих медиків, яка передбачає можливість навчання за змішаною формою.

Змішана форма навчання містить у собі: теоретичну частину онлайн і 18 днів практичної частини офлайн в академії.

Наступний курс стартує 8 квітня у Військово-медичній академії Збройних сил України.

“Після завершення освітнього процесу мобілізовані медичні працівники не лише отримають офіцерське звання, а й можливість повернутися у підрозділ, щоб працювати на більш відповідній для себе посаді”,  – пояснила заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.

За її словами, нову і більш гнучку форму навчання запроваджено за розпорядженням командувача Медичних сил ЗСУ – для медпрацівників, які не закінчували військову кафедру і не мають офіцерського звання, але служать в армії на різних непрофільних позиціях.

Очні курси на цю мить пройшли 118 мобілізованих медиків.

Заявки для запису на курси для мобілізованих медиків приймаються на електронну адресу [email protected]

Водночас цивільні лікарі, які придатні до військової служби, але не мають військової освіти, можуть звернутися на військові кафедри медичних вищих навчальних закладів.

За чотири місяці навчання вони можуть здобути офіцерське звання для подальшого проходження служби в ЗСУ на профільних для себе посадах.

З початку повномасштабної війни РФ в Україні загинули 618 дітей та понад 1884 дитини зазнали поранення різного ступеня тяжкості.

Європейська комісія почала видавати посадовцям, котрі вирушають до Сполучених Штатів, одноразові телефони та “чисті” ноутбуки — пристрої без жодної службової інформації. Така обережність викликана побоюваннями щодо можливого шпигунства з боку американських спецслужб.

Українська акторка театру та кіно, громадська діячка Ірма Вітовська-Ванца закликали завжди зважати та остерігатися тих, хто перебільшує значення культури власного народу, принижуючи інших. Позаяк населення країни, котра переконує решту у своїй виключності, завжди намагатиметься здійснити насильницьку експансію.

Попри 11 років окупації, днями активісти руху “Жовта Стрічка” поширили понад 100 постерів з українською символікою у тимчасово окупованому Донецьку.

Міністерство національної оборони Литви скерувало 10 млн євро на виробництво сучасного далекобійного озброєння Україні.